toruń

chelmno.info.com
GIEŁDA OFERT B2B
 Strona główna
 Zarejestruj się
 Pełny dostęp
 Twoje konto

 Dodaj ofertę:
 bezpłatną
 płatną

 Zobacz oferty z:
 krajów rosyjskojęz.
 krajów angielskojęz.
 krajów niemieckojęz.

BRANŻE
 AGD, RTV
 Art. spożywcze
 Art. szkolne i dziecięce
 Automatyka przem.
 Biuro, wyposażenie
 Budownictwo, materiały
 Chemia gospodarcza
 Drewno, papier
 Dom, ogród
 Ekologia
 Firmy - kupno, sprzedaż
 Komputery, oprogr.
 Kontakty, współpraca
 Kosmetyka, uroda
 Maszyny, urządzenia
 Medycyna, farmacja
 Metale, wyr. metalowe
 Motoryzacja
 Nieruchomości
 Odzież, obuwie, tkaniny
 Praca
 Rafinerie, paliwa
 Reklama, poligrafia
 Rolnictwo, produkcja
 Sport, rekreacja
 Syst. zabezp., alarmy
 Sztuka użytk, biżuteria
 Telekom., elektrotech.
 Transport, spedycja
 Turystyka
 Tworzywa, opakowania
 Usługi
 Usługi finansowe
 Wyposażenie wnętrz
 Inne

PARTNER
OPENKontakt.com
Największa Giełda Biznes Ofert.
 

Rambler's Top100 Rambler's Top100

fraza: słowo kluczowe:


Wtorek, 2008-04-01. Imieniny: Teodor, Grażyna, Irena, Zygmunt.Banner2BusinessZasady korzystania z zasobów Giełdy Biznes Ofert
 

Największa Giełda Biznes Ofert jest platformą wymiany ofert dla podmiotów i osób prowadzących działalność gospodarczą.

UWAGA!
W zamian za korzystanie z bezpłatnych zasobów Giełdy Biznes Ofert, oraz portalu OPENKontakt.com użytkownik wyraża zgodę na wyświetlanie reklam na stronach www, oraz otrzymywanie ofert reklamowych pocztą email. Każdy zarejestrowany użytkownik może wyłączyć reklamy korzystając z opcji: Blokada reklam

 1. Korzystanie z Giełdy Biznes Ofert (logowanie do Giełdy, dodawanie ofert, wysyłanie odpowiedzi na oferty, wypełnianie formularzy itp.) oznacza zgodę na warunki przedstawione w niniejszym regulaminie.
   
 2. Podczas zamieszczania ofert, oraz odpowiedzi należy wpisywać dane w odpowiednie pola formularza. Nie stosowanie się do tej zasady spowoduje, że Państwa oferta, lub odpowiedź zostanie usunięta z Giełdy Biznes Ofert i nie będziecie Państwo mogli umieszczać ofert ani odpowiedzi - dostęp zostanie zablokowany!
   
 3. Oferty należy zamieszczać tylko w działach tematycznie im odpowiadających. Jeśli nie ma działu, w którym chcieliby Państwo umieścić swoją ofertę, prosimy o zamieszczenie jej w dziale "Inne" lub przekazanie nam swoich sugestii na temat wprowadzenia nowego działu branżowego.
   
 4. Wszystkie oferty i odpowiedzi powinny mieć przynajmniej zwrotny adres email. Podanie dodatkowych danych teleadresowych ułatwi kontrahentom kontakt z Państwem.
   
 5. Zabrania się oferowania usług lub wprowadzania do obrotu przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, w szczególności pochodzących z przestępstwa.
   
 6. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń - materiałów o charakterze towarzyskim i/lub z podtekstem erotycznym.
   
 7. Treść zamieszczanej oferty nie może być sprzeczna z normami prawnymi, etycznymi oraz dobrymi obyczajami obowiązującymi w Polsce.
   
 8. Zabrania się zamieszczania wielu kopii tej samej oferty w jednym dziale branżowym.
   
 9. Dopuszcza i zaleca się odświeżenie oferty (równoznaczne z jej ponownym zamieszczeniem) jednak nie częściej niż raz na dobę.
   
 10. Zabrania się umieszczania znaczników HTML w którymkolwiek z pól formularza oferty lub odpowiedzi.
   
 11. Zabrania się umieszczania ofert o treści w całości lub w przeważającej części pisanej wielkimi literami
   
 12. Zabrania się umieszczania ofert zawierających negatywne opinie na temat innych osób lub firm.
   
 13. Zabrania się zamieszczania nieprawdziwych informacji.
   
 14. Zabrania się używania wyrazów niecenzuralnych.
   
 15. Zabrania się umieszczania ofert lub odpowiedzi oraz rejestrowania się w imieniu osób trzecich.
   
 16. Zabrania się zamieszczania ofert reklamujących systemy zarabiania w Internecie poprzez klikanie, odbieranie poczty e-mail lub polecanie użytkowników oraz innych tego typu programów.
   
 17. Zabrania się zamieszczania treści reklamowych nie związanych z ofertą jako odpowiedź do oferty. Odpowiedzi takie będą kasowane a ich nadawca zostanie zablokowany.
   
 18. Dane kontaktowe użytkowników Największej w Polsce Giełdy Biznes Ofert służą do nawiązania kontaktu z daną osobą w celu przeprowadzenia transakcji. Korzystanie z nich w jakikolwiek inny sposób, a szczególnie ich przetwarzanie, upowszechnianie lub dystrybucja, jest zabronione.
   
 19. Użytkownik oświadcza, że wyraża zgodę na publikację ofert na wszystkich współpracujących z OPENKontakt.com portalach w ramach Giełdy Biznes Ofert.
   
 20. Każdy nie zarejestrowany użytkownik, który zamieści ofertę bezpłatną, odpowie na ofertę innego użytkownika lub zapisze się na odbieranie wiadomości jest automatycznie rejestrowany w celu umożliwienia zarządzania zamieszczonymi ofertami i odpowiedziami. W wyniku automatycznej rejestracji użytkownik pocztą e-mail otrzymuje powiadomienie o rejestracji, wraz z loginem i hasłem dostępu.
   
 21. Każdy rejestrowany automatycznie użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie następującej korespondencji pocztą e-mail:
  1. powiadomień o otrzymanych odpowiedziach na zamieszczone oferty
  2. powiadomień o potrzebie odświeżenia lub usunięcia oferty jeśli jest nie aktualna
  3. potwierdzeń zmian w ustawieniach indywidualnego konta
  4. nie częściej niż raz w miesiącu indywidualnego raportu aktywności z analizą działań użytkownika, poradami i wskazówkami jak korzystać z Giełdy Biznes Ofert.
  5. zaproszeń na szkolenia, konferencje itp.
  6. innych ofert promocyjnych, reklamowych

   
 22. Każdy zarejestrowany użytkownik może po zalogowaniu się na swoje konto :
  1. zmienić swoje dane teleadresowe,
  2. zmienić opcje otrzymywania ofert oraz wybrać działy branżowe, z których chce otrzymywać oferty biznesowe i/lub reklamowo-informacyjne,
  3. zarządzać swoimi ofertami i odpowiedziami (zmiana treści, odświeżenie, usunięcie)
  4. usunąć swój email z bazy użytkowników

   
 23. Zamieszczanie zdjęć:
  1. Zamieszczanie zdjęć jest bezpłatne.
  2. Do jednej oferty bezpłatnej można dodać jedno zdjęcie. Użytkownicy korzystający z Pełnego Dostępu mogą dodatkowo przy każdej ofercie zamieścić fotogalerię, w której może się znaleźć maksymalnie 9 dodatkowych zdjęć.
  3. Dozwolone jest zamieszczanie zdjęć w formacie JPG lub GIF.
  4. Nie dozwolone jest zamieszczanie zdjęć, na których będą podane dane teleadresowe lub logo firmy - zdjęcia takie będą usuwane. Wyjątkiem są zdjęcia zamieszczane przez użytkowników, korzystających z Pełnego Dostępu.

   
 24. Zlecanie tłumaczenia ofert:
  1. Za przetłumaczenie oferty na jedną wersję językową stan konta użytkownika zmniejszany jest o 5 punktów - zobacz punkt "Zasilanie konta".
  2. Stan konta użytkownika zmniejszany jest o podaną ilość punktów w momencie zlecenia tłumaczenia.
  3. Oferty wykasowane przez administrację Giełdy Biznes Ofert ze względów regulaminowych nie są tłumaczone, a odpowiednia ilość punktów jest zwracana do puli użytkownika.
  4. Oferty, które są w trakcie tłumaczenia, opisane są stosownym komentarzem w dziale "Twoje oferty" konta użytkownika.
  5. Dozwolone jest zlecenie tłumaczenia oferty w sytuacji gdy pula punktów dostępna w ramach konta użytkownika jest mniejsza niż koszt tłumaczenia. Zlecenie tłumaczenia pojawi się w kolejce zleceń oczekujących na realizację. W chwili zasilenia konta zlecenia będą realizowane wg kolejności numerów ID ofert i w ilości określonej przez wartość zasilenia konta. Przed zasileniem konta użytkownik może zmodyfikować kolejkę oczekujących zleceń.

   
 25. Zasilanie konta
  1. Koszt 1 punktu zasilenia konta wynosi 1 zł.
  2. Minimalna wartość zasilenia konta to 30 punktów.
  3. Aby otrzymać fakturę VAT na kwotę zasilenia konta należy najpóźniej w ciągu 7 dni od dnia wpłaty przesłać pocztą email lub faxem prośbę o wystawienie faktury.
  4. W przypadku likwidacji konta niewykorzystana przez użytkownika pula punktów nie jest zwracana w żadnej postaci.

   
 26. Blokada reklam
  1. Usługa Blokada reklam oferowana jest w Okresach 3 miesięcznych. Istnieje możliwość wykupienia usługi na wielokrotną ilość Okresów o ile nie wybrano płatności przez SMS.
  2. Usługa Blokada reklam dostępna jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników.
  3. Usługa Blokada reklam umożliwia Użytkownikowi wyłączenie reklam wysyłanych w imieniu firm trzecich za pośrednictwem OPENKontakt.com, reklam wyświetlanych na stronach internetowych portalu OPENKontakt.com i Giełdy Biznes Ofert, powiadomień o nowych tematach w Forum Biznesowym OPENKontakt.com.
  4. Usługa Blokada Reklam nie pozwala na blokadę ważnych komunikatów administracyjnych (np. o pojawieniu się odpowiedzi na Państwa oferty, raportów aktywności itp.) oraz powiadomień o promocjach na usługi oferowane w ramach OPENKontakt.com i Giełdy Biznes Ofert.

   
 27. ZABRANIA SIĘ SPRZEDAŻY NASZYCH USŁUG. POBIERANIA KORZYSCI FINANSOWYCH ZA UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI Z NASZEGO PORTALU. NIE ODPOWIADAMY ZA SZKODY WYNIKŁE Z DZIAŁALNOSCI OSÓB TRZECICH. Każdy kto chce oferować nasze usługi proszony jest o telefoniczny kontakt z nami. Powiadomimy jak stać się naszym przedstawicielem.
   
 28. W przypadku złożonej przez klienta rezygnacji z realizacji usługi płatnej, opłata nie podlega zwrotowi.
   
 29. OPENKontakt.com (BV Sp. z o.o.) z siedzibą w Białymstoku nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ofert.
   
 30. OPENKontakt.com (BV Sp. z o.o.) z siedzibą w Białymstoku zastrzega sobie prawo do usuwania zamieszczonych ofert w przypadku uznania że są one zamieszczone niezgodnie z niniejszymi zasadami.
   
 31. OPENKontakt.com (BV Sp. z o.o.) nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku podania w treści oferty przez zleceniodawcę oferty nieprawdziwych czy niepełnych danych, czy zapewnieniu o właściwościach których rzecz nie posiada, jak również za skutki realizacji transakcji, które mogą być zawarte na podstawie ofert zamieszczonych w Największej w Polsce Giełdzie Biznes Ofert, bądź za nie dojście do skutku tychże transakcji.
   
 32. OPENKontakt.com (BV Sp. z o.o.) nie odpowiada za brak dostępu do Największej w Polsce Giełdy Biznes Ofert spowodowany nietypową konfiguracją sprzętu użytkownika.
   
 33. OPENKontakt.com (BV Sp. z o.o.) zastrzega sobie możliwość przerw w dostępie do strony spowodowanych względami technicznymi, przy czym zobowiązuje się do skrócenia tych przerw do niezbędnego minimum.

 34. Niniejsze zasady obowiązują od momentu ich publikacji.
   
 35. OPENKontakt.com (BV Sp. z o.o.) zastrzega sobie prawo do zmiany zasad bez wcześniejszego informowania o tym Użytkowników. Aktualna wersja zasad korzystania z zasobów Giełdy Biznes-Ofert będzie każdorazowo dostępna na stronach www.OPENKontakt.com i obowiązuje od momentu jej zamieszczenia.
 36. Treść Regulaminu może zostać utrwalona przez Użytkownika poprzez wydrukowanie, zapisanie na nośniku lub pobranie w każdej chwili ze strony, na której Regulamin został udostępniony.
 37. Korzystanie przez Użytkownika z Portalu OPENKontakt.com po wprowadzeniu zmian w Regulaminie oznacza ich akceptację.

Administracja Giełdy Biznes-Ofert - BV Sp. z o.o.REJESTRACJA
Jeśli chcesz otrzymywać oferty kupna, sprzedaży, współpracy itp. pocztą e-mail z wybranych działów Giełdy Ofert
 
Ilość nowych ofert w tym miesiącu:
1252


LOGIN
Login:
Hasło:
 

 
Nie masz konta w Giełdzie Biznes Ofert?
Załóż je teraz!
 
Zapomniałeś hasła?
kliknij tu!


SZYBKA POCZTA
Nasi eksperci czekają na Twoje uwagi i propozycje. Napisz do nas
gwarantujemy
odpowiedź w ciągu
5-ciu minut!

(Pn-Pt 10.00-17.00)
napisz: pomoc@bia.pl


INNE
Rambler's Top100 Rambler's Top100

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2006, Chełmiński Serwis Gospodarczy & OPENKontakt.com, Wykonanie strony KMprojekt